roboty ziemne kraków
  roboty ziemne koparką
  roboty koparką kraków
  Oferta
  kontakt
  Równanie terenu kraków
  Kopanie pod wodę


Oferta

Nasza firma działa na terenie Krakowa od wielu lat. Działamy w oparciu o wieloletnie tradycje, przez co dysponujemy szeroką ofertą, jaką możemy zaproponować naszym klientom. Przez tak długi okres czasu, zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie, które jest pomocne w każdym rodzaju wykonywanych przez nas prac.

Specjalizujemy się w szeroko pojętym zakresie prac ziemnych. Prace ziemne są etapem powiązanym z każdym miejscem budowy – zarówno podczas małych, jak i dużych inwestycji. Nasze doświadczenie pozwala nam na dotrzymanie terminów.

Mamy doświadczenie między innymi w wykopach pod baseny, wykopach pod budynki jednorodzinne oraz bloki mieszkaniowe, wykopy koparką pod instalacje elektryczne oraz instalacje kanalizacyjne. Oferujemy naszym klientom szeroką flotę naszych maszyn. Posiadamy w ofercie zarówno koparki standardowego rozmiaru, które idealnie sprawdzają się podczas dużych inwestycji, jak i budowy dróg.

W naszej flocie znajdują się również koparki mini oraz midi. To przy ich użyciu można sprawnie dokonać wszelkich prac ziemnych wkoło domu jednorodzinnego, czy też podczas wymiany krawężników, wykopach pod instalacje elektryczne i inne. Prace ziemne są niezwykle istotne i stanowią trzon każdej inwestycji. Dlatego jest ogromnie ważne, aby zlecić ich wykonanie firmie, która może zaoferować odpowiednie ceny oraz wysoką jakość swoich usług. Nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie zaoferować najlepsze ceny, daje także możliwość negocjacji w zakresie całego kosztorysu.

© 2018 robotykoparkakraków.pl
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm